Menu English

Za jedničku z matiky nebo fyziky…

Hvězdárna a planetárium Brno si na konec školního roku pro všechny koumáky připravila malou odměnu. Kdo přinese o víkendu 28. a 29. června 2014 vysvědčení s jedničkou z matematiky nebo fyziky, bude mít vstup na jeden pořad digitária zdarma.

„Nejoblíbenějším dnem všech školáků je bezpochyby poslední den školního roku. O to příjemnější je, když se na vysvědčení pyšní samé jedničky. Všichni ale dobře víme, že každý nemusí mít nadání na všechno. Mezi nejméně oblíbené předměty zřejmě patří matematika a fyzika, ale kde by byl výzkum vesmíru bez těchto oborů? Proto jsme se rozhodli odměnit všechny školáky a studenty, kteří tyto předměty zvládají doslova na jedničku.“ Jiří Dušek, ředitel Hvězdárny a planetária Brno

Matematika je vědní obor, který nás doprovází celým životem. Není o počtech či výpočetních vzorcích, ale o způsobu myšlení. Její výsledky jsou zcela přesně formulovány, je královnou všech věd. Proto přineste ukázat své vysvědčení s jedničkou z matematiky nebo fyziky o víkendu 28. a 29. června a dostanete volnou vstupenku na jeden pořad v digitáriu zdarma.

Abyste se neztratili…

V sobotu 28. a v neděli 29. června si můžete vybrat z následujících pořadů digitária:

sobota

13:30 Kouzelný útes Kaluoka´hina

15:00 Astronaut

16:30 Astronaut

18:00 Cesta za miliardou hvězd

neděle

13:30 Kouzelný útes – Kaluoka´hina

15:00 Astronaut