Menu English

Máme otevřeno! Pro veřejnost a po předchozí domluvě i pro školy. Program najdete na www.hvezdarna.cz/program

Zpravodaj

Chcete dostávat informace o aktuálním dění na Hvězdárně a planetáriu Brno prostřednictvím e-mailu? Nechcete přijít o zajímavý pořad či pozoruhodný úkaz na obloze? Zaregistrujte se k odebírání našeho newsletteru! Jednou, dvakrát do měsíce vám přijde rovnou do vaší e-mailové schránky.

26.5.

Den dětí s Terralónou

2021

I když to na první pohled moc nevypadá, jaro je v plném rozpuku a léto pomalu klepe na dveře. A to znamená, že se blíží Den dětí. My ho máme v plánu oslavit na dnešní poměry vskutku velkolepě!

Číst více Sdílet

23.5.

Otevíráme!

2021

Jen na padesát procent, stále s maskováním na obličeji a navíc dokladem o bezinfekčnosti v kapse… Prostě nezbytný standard, ale po půl roce vlastně nadstandard.

Číst více Sdílet

12.5.

Nepropásněte částečné zatmění Slunce

2021

Tohle si zapište do kalendáře! Ve čtvrtek 10. června se kolem poledne podívejte na částečné zatmění Slunce. Mezi planetu Zemi a naši denní hvězdu totiž na chvíli vstoupí Měsíc.

Číst více Sdílet

28.4.

Práce hvězdných snů?

2021

Hvězdárna a planetárium Brno hledá moderátora audiovizuálních představení v digitáriu. Co bude předmětem vaší práce? Především moderování a odbavování audiovizuálních pořadů pod umělou oblohou digitálního planetária.

Číst více Sdílet

14.4.

Soutěž picoBalloon Challenge 2021 startuje!

2021

picoBalloon Challenge 2021 Po dvou úspěšných ročnících jsme odhodláni ve spolupráci se Slovenskou organizací pro vesmírné aktivity organizovat i ten třetí!

Číst více Sdílet
Archiv novinek: 1 2 3 72