Menu English

Jak rezervovat školní pořad?

  1. Kalendář www.hvezdarna.cz/program obsahuje pořady uváděné v následujících několika týdnech. Školní vzdělávací pořady jsou vyznačeny světle modrou barvou a nápisem ŠKOLNÍ.
  2. Obecný přehled všech vzdělávacích pořadů najdete na stránce www.hvezdarna.cz/skoly
  3. Jestliže si nejste jistí, pak neváhejte a zavolejte nám na telefonní číslo 541 321 287 nebo 777 605 310. Naši pracovníci jsou vám k dispozici každý pracovní den od 7:30 do 15:30 hodin (vyjma prázdnin).
  4. Napsat nám můžete také na adresu e-mail@hvezdarna.cz anebo se osobně zastavit přímo na Hvězdárně a planetáriu Brno.
  5. V kalendáři si vyberte konkrétní pořad na konkrétní den a hodinu. Najedete-li na konkrétní pořad kurzorem, ukáže se vám podrobná anotace k pořadu.
  6. Kliknete-li na odkaz REZERVACE, otevře se vám okénko s objednávkou. Tu prosím pečlivě vyplňte.
  7. Veškeré shromažďované údaje slouží pouze pro vnitřní potřeby organizace, není s nimi nijak nakládáno, nejsou poskytovány třetím osobám.
  8. Potvrzením nakonec provedete předběžnou nezávaznou objednávku. V následujících dnech obdržíte e-mailem (na adresu uvedenou v objednávce) potvrzení vaší rezervace. Teprve od tohoto okamžiku je vaše objednávka závazná.
  9. V případě nejasností či nesrovnalostí si vás dovolíme kontaktovat telefonicky. Proto nezapomeňte uvést vaše telefonní číslo.

Kolik vás může přijít?

Kapacita sálu digitária je 186 osob (sdružujeme tudíž několik tříd najednou), sál na pokusy z optiky má 45 míst (1 třída), sál exploratoria 45 míst (1 třída). Do všech částí Hvězdárny a planetária Brno je bezbariérový přístup.

Nenalezli jste to, co jste chtěli?

Všechny vzdělávací pořady uvádíme ve školním roce v pracovní dny v dopoledních hodinách. Máte-li zájem o jiný pořad nebo o jiný termín, který není uveden v tomto kalendáři, kontaktuje nás prosím telefonicky na čísle 541 321 287 nebo 777 605 310 nebo e-mailem na adrese e-mail@hvezdarna.cz. Představení je možné objednat také na některý odpolední termín, podmínkou je účast min. 30 osob.