Menu English

Pozvánka na koncert: Journeys to Fungalvaz & LU

Hvězdárna a planetárium Brno zve na unikátní multimediální vystoupení Fungalvaz & Lu — poprvé spoLu pod jednou hvězdnou oblohou. Koncert se uskuteční v neděli 2. prosince 2012 od 19.00 hodin.

Lu je alternativní rocková skupina z Kopřivnice. V sále velkého planetária vystoupí se speciálním akustickým programem.

Journeys to Fungalvaz je hudebně-vizuální projekt, příběh točící se kolem tajemné skřínky, nalezené hluboko v lese. Čtyři živí muzikanti jsou doprovázeni živou videoprojekcí (VJem), pracující s animovanými smyčkami, které na motivy jednotlivých částí příběhu vytvořilo sedm oslovených animátorů.

Zajímá vás, jak asi bude vypadat cesta do Fungalvazu? Prohlédněte si ukázku na Youtube. Ale pozor, ve velkém planetáriu může být vše trochu jinak. Jednak na každé skladbě pracoval jiný animátor, jednak živou projekci obstarává v reálném čase VJ, který může výslednou podobu přizpůsobit vlastní náladě, aktuálnímu dění na pódiu nebo atmosféře v sále Hvězdárny a planetária Brno.

Vstupné na koncert je 100,- Kč v předprodeji, 120,- Kč na místě. Vstupenky v předprodeji online nebo v pokladně Hvězdárny a planetária Brno na Kraví hoře.