Menu English

Právě pro vás dokončujeme novou výstavu v podzemním sále Exploratoria. Jakmile bude hotová, bude sál opět zpřístupněn. Děkujeme za pochopení.

Léto na Hvězdárně a planetáriu Brno

Hvězdárna a planetárium Brno si i přes omezený provoz připravila mimořádnou nabídku pořadu Léto na konci vesmíru, který je určen speciálně pro letní příměstské tábory. V pracovní dny v průběhu července a srpna nabízí komentovaný pořad pro děti ve věku od 7 do 13 let, během kterého si prohlédnou umělou oblohu malého planetária, doplněnou o „procházku“ aktuální oblohou, navštíví interaktivní výstavu Příběh sluneční soustavy v exploratoriu a za pěkného počasí se zúčastní pozorování Slunce. Pokud tomu nebude příroda nakloněna, tak si alespoň prohlédnou astronomickou pozorovatelnu.

Program Léto na konci vesmíru pro letní příměstské tábory nabízí Hvězdárna a planetárium Brno v pracovní dny v dopoledních hodinách od 9.00 hodinou vždy 1 skupině v počtu od 10 do 50 návštěvníků za jednotnou cenu 90,- Kč za osobu. Prohlídku si můžete objednat na telefonním čísle 541 321 287 (v pracovní dny od 7.30 do 15.30) anebo na e-mailové adrese e-mail@hvezdarna.cz