Menu English

Právě pro vás dokončujeme novou výstavu v podzemním sále Exploratoria. Jakmile bude hotová, bude sál opět zpřístupněn. Děkujeme za pochopení.

Co se děje na Hvězdárně a planetáriu Brno?

Máme za sebou několik prvních dní provozu… A výsledek? O víkendu k nám dorazilo 2500 návštěvníků, až na výjimky byly všechny pořady, vč. mimořádně zařazených, vyprodány. Nyní v pracovní dny v 17.00, 18.00, 19.00 a 20.00 začínají prohlídky exploratoria, kde je instalována interaktivní výstava Příběh Sluneční soustavy. V 18.00 a 20.00 promítáme v sále velkého planetária představení Neuvěřitelné Brno – o tom, jak fantastické toto město může být. Relativně příznivé počasí také umožňuje pozorování hvězdné oblohy. S novým dalekohledem se díváme na planetu Jupiter a některé objekty vzdálenějšího vesmíru.

Chcete-li mít jistotu, že se na vás dostane, můžete využít náš rezervační systém na adrese https://www.hvezdarna.cz. Dění na Hvězdárně a planetáriu Brno můžete sledovat i prostřednictvím facebooku na adrese http://www.facebook.com/hvezdarna.brno A připomínáme, že otevřeno máme i na státní svátek 17. listopadu!

Těšíme se na vaši návštěvu!

Hvězdárna a planetárium Brno

—————————————————–

Hvězdárna a planetárium Brno je příspěvkovou organizací zřízenou statutárním městem Brnem.
Zasílání zpravodaje tohoto zpravodaje můžete zrušit na adrese zpravodaj@hvezdarna.cz