Menu English

Pozvánka na koncert: Journeys to Fungalvaz & LU

Hvězdárna a planetárium Brno zve na unikátní multimediální vystoupení Fungalvaz & Lu — poprvé spoLu pod jednou hvězdnou oblohou. Koncert se uskuteční v neděli 2. prosince 2012 od 19.00 hodin.

Lu je alternativní rocková skupina z Kopřivnice. V sále velkého planetária vystoupí se speciálním akustickým programem.

Journeys to Fungalvaz je hudebně-vizuální projekt, příběh točící se kolem tajemné skřínky, nalezené hluboko v lese. Čtyři živí muzikanti jsou doprovázeni živou videoprojekcí (VJem), pracující s animovanými smyčkami, které na motivy jednotlivých částí příběhu vytvořilo sedm oslovených animátorů.

Zajímá vás, jak asi bude vypadat cesta do Fungalvazu? Prohlédněte si ukázku na Youtube (http://youtu.be/CgWSae74U4A). Ale pozor, ve velkém planetáriu může být vše trochu jinak. Jednak na každé skladbě pracoval jiný animátor, jednak živou projekci obstarává v reálném čase VJ, který může výslednou podobu přizpůsobit vlastní náladě, aktuálnímu dění na pódiu nebo atmosféře v sále Hvězdárny a planetária Brno.

Vstupné na koncert je 100,- Kč v předprodeji, 120,- Kč na místě. Vstupenky v předprodeji online nebo v pokladně Hvězdárny a planetária Brno na Kraví hoře — viz https://www.hvezdarna.cz